Pozycjonowanie stron www

    Usługa optymalizacji i pozycjonowania strony firmowej w wyszukiwarkach, to podstawa każdej skutecznej kampanii reklamowej w Internecie. Dobrze wypozycjonowana strona umożliwia bowiem dotarcie do klientów, którzy właśnie szukają danego produktu czy usługi. Dzięki temu pozycjonowanie bezpośrednio wpływa na wzrost sprzedaży.

Jak pozycjonujemy?
    Przede wszystkim stawiamy na jakość i skuteczność. Wpisy promujące Państwa stronę umieszczamy wyłącznie w serwisach o wysokim rankingu oraz w najlepszych katalogach. Dodatkowo dokładamy starań aby publikowane teksty służyły nie tylko pozycjonowaniu ale stanowiły również dodatkową reklamę Państwa firmy.

    W trakcie pozycjonowania dokonujemy również optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwarek, a w razie potrzeby możemy również wspomoc Państwa w przygotowaniu tekstów.

System rozliczeń
    Jesteśmy odpowiedzialni za swoją pracę i pewni osiąganych wyników! Dlatego z naszymi Klientami rozliczmy się wyłącznie za frazy, które znajdują się w pierwszej 10 wyników Google. Dodatkowo dla jeszcze większej przejrzystości rozliczeń, korzystamy z niezależnego serwisu, który codziennie odnotowuje pozycje zajmowane przez Państwa stronę. Macie więc Państwo pewność, że płacicie tylko za efekty i konkretne korzyści.

 Przykładowe wyniki pozycjonowanych przez nas stron
(aktualne wyniki pozycjonowanych stron przedstawiamy w ofercie):

wyniki pozycjonowania grunwald2


NAPISZ DO NAS!
BEZPŁATNIE PRZEANALIZUJEMY TWÓJ SERWIS

I PRZEDSTAWIMY Ci NAJPOPULARNIEJSZE HASŁA Z TWOJEJ BRANŻY.